OKEY - GENEL BAKış

okey - Genel Bakış

okey - Genel Bakış

Blog Article

Oyunu eşli olarak oynarken klasik oyununun kuralları meri oluyor. Eşiniz yahut siz açmış olduğunızda oyunu bot oyunculara karşı kazanmış oluyorsunuz.

Olağan okey oyna ücretsiz bir şekilde masa oyunu severlere bakım vermektedir. Sitemiz sebebiyle bütün oyuncular yeni kişiler ile tanışabilmek ve elleme dostluklar da hatta kurabilmektedir.

Okey plus oyununu hareketli telefondan oynamak için çoğu kent, aplikasyon uygulamasını çökertme telefonuna indirilmesini şart koşarlar. Ancak aplikasyon indirerek oyun oynama şansını elde edersiniz.

Online olarak okey oyna, essah real okey odaları aracılığı ile farklı insanlar ile tanışmak isteyenler muhtevain bakım veren bir oyun sitesi olan web sitemiz hayalî ortamda afiyetle künde oynamanızı sağlayıcı bulunmaz sitelerden biridir.

En pıtrak oynanan desise türlerinden biri olan 101’in kendi içinde oyun türleri vardır. Katlamalı ve katlamasız olarak adlandırılan bu oyunun içinde ne olduğu şu şekildedir.

Ancak bir sahne sitesinde böyle yorumlar paylaşmanız size bir şey esenlamaz. Elan ziyade tıklanan oyunların veya sitelerin altına bu tür yorumları yazarsanız elan çok cirim. Yayımcı kanan olursa.

Kısaca külah sitemizde bilindik en yıprak oyunlardan biri olan bu oyunu ile vaktin nite geçtiğini anlamayacaksınız.  Türkiye’nin en kebir ova okey oyna kemiksiz topluluğuna siz de beklın. Sonunda birbirinden sefalı baziçe masalarında her ahit kendinize yeni entrika rüfekaı bulabilir ve oyunun keyfini sürebilirsiniz.  Yaramaz Gencelme her dönem en ahenkli özel desise partilerinde sizi bekliyoruz.

Giriş daha fazla yapmış olduktan sonrasında lobiye gireceksiniz. Buradan profilinize gidebilir ve farklı tablolara giriş yapabilirsiniz. Görüntülükın ortasında bulunan bütün tabloların bir listesi bulunmaktadır.

Oyuna bidayet takkadak cafcaflı gelen taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolayca hizaya getirebilir ve böylecene dönem kazanabilirsiniz. Yağız, yeşil, gökçe ve kırmızı nitelik taşlardan oluşan setler ile yapmanız gereken elinizdeki tüm taşları künde kuralları çerçevesinde bir araya sağlamak ve elinizi harisarak benek kazanmaktır.

Ihvanınızla beraber oynama imkanının olması da başka okey oyunlarına bakarak kritik bir avantajın göstergesidir.

Sadece kat aktör tarafından bileğil, masadaki bütün oyuncular tarafından atılan taşlara uyanıklık ederek, elinizdeki serilerin tamamlanıp tamamlanmayacağını oran etmelisiniz.

Peki hangi taş sahtedir ve elbette bileceksiniz? Gösterge taşının 1 üst miktarı joker alegori geçmektedir. Misal gökçe 3 göstergemiz ise gökçe 4 okey taşıdır. Oyunda beyaz zehir taş joker kadar kullanılır. şu demek oluyor ki istediğiniz her taşın taçına koyabilirsiniz.

Masa oyunları beyninde bucak kayran okey salonları ile ilişkin lüzumlu bilgileri kazanmak, real okey oyna seçeneklerini bulabilmek ve ücretsiz bir halde masalara dahil olabilmek midein üyeliklerinizi temellatacağınız sitelere giriş yapmanız gerekmektedir.

bitince taşı okeyın (joker) üstüne koyuyoruz esasen bitince hani taş lakırtııyor ya ona basınca zati okey parlıyor oraya koyucaz

izmir okey

Report this page